همخوان حوادث شناسایی خانواده تروریستی

همخوان: حوادث شناسایی خانواده تروریستی مجلس شورای اسلامی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات سد ژاوی برابر برانکو و پرسپولیس

به گزارش خبرآنلاین؛ بازی های گروه C لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه شب با بازی پرسپولیس و نسف قارشی در ورزشگاه آزادی شروع می شود. این گروه یکی از گروه هایی است که به

سد ژاوی برابر برانکو و پرسپولیس

سد ژاوی برابر برانکو و پرسپولیس

عبارات مهم : ایران

پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با السد قطر همگروه هست.

به گزارش خبرآنلاین؛ بازی های گروه C لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه شب با بازی پرسپولیس و نسف قارشی در ورزشگاه آزادی شروع می شود. این گروه یکی از گروه هایی است که به نظر می رسد وظیفه صعودکننده های آن از همین حالا مشخص است و اگر اتفاق عجیبی رخ ندهد، پرسپولیس و السد قطر از این گروه افزایش خواهند کرد. نگاهی به بازیکنان 4 تیم حاضر در این گروه نشان می دهد که زیاد ستاره های حاضر در این گروه هم عضو این دو تیم هستند.

بدون در نظر گرفتن لژیونرها، اسکلت مهم تیم ملی کشور عزیزمان ایران را پرسپولیسی ها تشکیل می دهند. علیرضا بیرانوند با حمایت خوب مدافعان در تیم ملی و پرسپولیس موفق به ثبت رکوردهای خوبی شده است هست. جلال حسینی کاپیتان پرسپولیس یکی از مهره های کلیدی این تیم هست. ولی ستاره این روزهای پرسپولیس کسی نیست جز علی علیپور که با 17 گل زده صدرنشین جدول گلزنان لیگ برتر کشور عزیزمان ایران است و چند پیشنهاد از تیم های عربی و اروپایی دارد. بازیکنانی مثل محسن مسلمان، گادوین منشا، وحید امیری و حتی بشار رسن و فرشاد احمدزاده هم جزو ستاره های پرسپولیس محسوب می شوند و البته ستاره مهم این تیم سرمربی موفقش یعنی برانکو ایوانکوویچ است.

سد ژاوی برابر برانکو و پرسپولیس

از طرفی دیگر ژاوی هرناندز همچنان مطرح ترین و کلیدی ترین بازیکن السد است و مرتضی پورعلی گنجی مدافع ملی پوش ایرانی هم یکی از ستاره های السد هست. ولی السد بازیکنان بزرگ دیگری هم دارد. حسن هیدوس بازیکن شماره 10 این تیم و تیم ملی قطر ست که همین چند روز به عنوان عالی ترین بازیکن ماه ژانویه لیگ ستارگان قطر معرفی شد. بغداد بونجاح و جوگورتا همرون دو بازیکن تیم ملی الجزایر هم جزو آماده ترین بازیکنان این روزهای السد هستند.

به گزارش خبرآنلاین؛ بازی های گروه C لیگ قهرمانان آسیا سه شنبه شب با بازی پرسپولیس و نسف قارشی در ورزشگاه آزادی شروع می شود. این گروه یکی از گروه هایی است که به

واژه های کلیدی: ایران | ستاره | کلیدی | برانکو | ایرانی | بازیکن | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | برانکو ایوانکوویچ

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs