همخوان حوادث شناسایی خانواده تروریستی

همخوان: حوادث شناسایی خانواده تروریستی مجلس شورای اسلامی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات تا آخرش می‌روم! / حمله دوباره میناوند به استقلالی‌ها

به گزارش خبرآنلاین؛ در روزهای گذشته حرف های مهرداد میناوند در یک برنامه تلویزیونی و شوخی او با سرمربی و دروازه بان استقلال حسابی حاشیه ساز شده است هست. میناو

تا آخرش می‌روم! / حمله دوباره میناوند به استقلالی‌ها

حمله دوباره میناوند به استقلالی ها: تا آخرش می روم!

عبارات مهم : فرزند

دعوای مهرداد میناوند و سرمربی و دروازه‎بان کلوب استقلال اوج گرفت.

به گزارش خبرآنلاین؛ در روزهای گذشته حرف های مهرداد میناوند در یک برنامه تلویزیونی و شوخی او با سرمربی و دروازه بان استقلال حسابی حاشیه ساز شده است هست. میناوند در این برنامه الفاظی توهین آمیز جهت علی منصوریان و سیدمهدی رحمتی به کار برد تا کلوب استقلال وارد عمل شود و در بیانیه ای از این بازیکن شکایت کند. مهرداد میناوند ولی به جای تلاش جهت کم کردن حاشیه دوباره منشتر شدن پستی در صفحه شخصی اینستاگرامش خبرساز شد و جهت استقلالی ها خط و نشان کشید. او در این باره نوشت:

تا آخرش می‌روم! / حمله دوباره میناوند به استقلالی‌ها

«آقاى مربى آقاى به اصطلاح كاپيتان چه كسى رو از چه چيزى مي ترسونيد؟؟ شنيدم كه گفته ايد كسى وساطت نكند، من هم از همه پيشكسوتان ميخواهم به هيچ وجه وساطت نكنند. می خواهم تا آخرش بروم. مگر آن روزى كه در ديدار دوستانه با خونه به خونه خط داديد به سكوهايتان كه مرا به باد ناسزا بگيرند عذرخواهى كرديد كه الان انتظار عذرخواهى داريد. در يك برنامه حرف هايى به صورت شوخى گفته شد كه حقيقتا علی رغم ميلم به زبان آوردم.

شما كه لابي هاى قويتون رو به كار انداختيد، كانال هاى جعليتون شروع كردن به چاپ مصاحبه هاى خيالى از پيشكسوتان پرسپوليس. من با تك تكشون صحبت كردم و هيچكدومشان روحشان هم از اين مصاحبه ها خبر نداشت. تماميه مصاحبه هاى ديگران هم با تحريف همين سايت ها چاپ شدند. فعلا كه شما از اين فوتبال سود می بريد و سكو و لابي قوى داريد و همه جوره در حال تخريب و ناسزاگويى بنده هستيد. من كه به اين فوتبال نچسبيده ام و هيچ منفعتى هم از آن ندارم، ولی دلم و پشتم گرم به اين هواداران و مردم خونگرم هست. من فرزند مكتب تيمى هستم كه وقتى با بزرگ اين کلوب على پروين در تلويزيون شوخى كردم علیرغم شيطنتهاى زياد اطرافيان اين كار را يك شوخيه قشنگ و بانمك تلقى كرد.

به گزارش خبرآنلاین؛ در روزهای گذشته حرف های مهرداد میناوند در یک برنامه تلویزیونی و شوخی او با سرمربی و دروازه بان استقلال حسابی حاشیه ساز شده است هست. میناو

پ.ن.١: لطفا انقدر هم دم از مكتب و مرامِتون نزنيد بريد يك سرى هم به سايت ها، پست ها و كامنت هاى هوادارانتون بزنيد كه چه سنگ تمامى گذاشته اند و مرا مورد كثيف ترين و شنيع ترين واژه ها قرار داده اند. هر چند كه براى من تازگى ندارد و هميشه با جنبه بالاى خودم اين تحركات را ناديده گرفته ام.

پ.ن.٢: در يك جايى ديدند يك نفر زشت ترين الفاظ را نثار يك بنده خداى ديگرى می كند. علت را جويا شدند و گفتند آیا انقدر به اين بنده خدا فحش ركيك مي دهى گفت اين فلان فلان شده است به من گفته بى ادب. حالا شده است داستان ما و مكتبشان را هم به رخ می كشند. هر چند حجازى ها و پورحيدرى ها فرزند خَلف اين مكتب هستند و قابل ستايش. ولى اين كجا و آن كجا».

واژه های کلیدی: فرزند | برنامه | استقلال | استقلال | مهرداد میناوند | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs